Загадкові тварини давніх часівзагадочные существа

У далекі часи, ще до появи найдавніших племен, які називали себе еллінами, малочисельні племена людей тільки починали облаштовуватися в диких лісах і рівнинах. У той час людям дістався дуже небезпечний світ, в якому в ті часи жили диким життям недружні істоти і інші чарівно-казкові створіння, одна з назв яких - Фейрі.
Полювання в ті часи - основне заняття людей. Дуже часто люди зустрічали численні стада носорогів, мамонтів, бізонів, шаблезубих тигрів та інших тварин. Чарівні істоти Фейрі так само населяли ту далеку стародавню Землю, але не були предметом полювання, так як завжди могли або постояти за себе, або уникнути нападу.
Але тим не менш у той час Фейрі були ще занадто молоді і недосвідчені. Деякі ще тільки тільки народжувалися. Тому в ті століття, на самому світанку людської цивілізації, дуже часто були чутні згадки про різні гноми, ельфи, фей, гоблінів, хоббіти і інших, наділених нелюдською магією, істот, так схожих і, в той же час, так що відрізняються від людини. Деякі істоти завдавали шкоди людині, інші ж навпаки - користь. Для всіх цих загадкових істот були свої закони, диктували їм те або інша поведінка.
Часто звичаї людини і звичаї Фейрі перетиналися між собою. І тоді всі проблеми, що виникають між двома створіннями, вирішувалися спільно з чарівними сусідами.
Після чого і з'явилися стародавні міфи, розповіді, легенди та історії про цих казкових істот. Саме їм і присвячений наш сайт.
Шановний відвідувач, на нашому сайті ти знайдеш також інформацію про багатьох представників чарівної раси Фейрі, дізнаєшся про особливості їхньої поведінки, про правила спілкування з ними і просто безліч цікавих та пізнавальних фактів. Сподіваємося, тобі буде цікаво тут, і наші старання принесуть користь - скрасив кілька годин твого часу цікавим читанням.
Если вы решили использовать частично или полностью какие-либо из материалов нашего сайта - будьте любезны, хотябы поставить активную ссылку на наш сайт "Загадкові тварини давніх часів"